Adventní kalendář pokračuje

Po krátkém přerušení, způsobeném přesunem hry do nového distribučního systému MY.GAMES, pokračuje oblíbený zimní (říkejme tomu raději adventní) kalendář. Jak bylo již avizováno v předešlém článku o této vánoční akci, odměny na jednotlivé dny zatím, a možná díky bohu, nejsou známy. Přesto se nás ale tvůrci hry rozhodli nalákat a motivovat k hraní tím, že oznámili, co nás čeká na úplném konci. Respektive – jaký bonus dostaneme, pokud splníme určitý počet denních úkolů. Že ještě nevíte, co se bude rozdávat? Tak teď čtěte pozorně!

Za splnění určitého množství denních úkolů (úkol je každý den nastřílet alespoň 2500 poškození v jedné bitvě v jakémkoliv režimu), dostanete i určité množství speciálních beden na prémiový tank X. úrovně T-14 Armata 152. Asi nemusíme připomínat, že právě tento tank je v Armored Warfare díky jeho mocnému dělu velmi žádaný. A čím více denních úkolů splníte, tím více dostanete bedniček a tudíž budete mít i větší šanci, že se na vás usměje štěstí. Kolik je toho tedy potřeba splnit, abyste dostali maximální počet beden?

 • 1 bedna – splňte 10 z 27 denních úkolů
 • 5 beden – splňte 15 z 27 denních úkolů
 • 10 beden – splňte 20 z 27 denních úkolů

Tyto bedničky vám sice nezaručí, že tank Armata 152 získáte, ale každá obsahuje plány na tento prémiový stroj a určitou malou šanci, že vám vypadne i 99 plánků najednou (což je de facto celý tank). Pokud se budete snažit a odjedete požadovaných 20 denních úkolů, získáte tak až 16 těchto speciálních beden. A to už je opravdu velké množství na to, aby vám z nich vypadlo něco zajímavého. Když už ne dostatečný počet plánků na Armatu, tak třeba něco jiného. Myslíme si, že na to, jaké jsou požadavky, se tato snaha opravdu vyplatí.

Samozřejmě, splněním denního úkolu si každý den vysloužíte i jednorázovou odměnu. Tvůrci hry si pro nás tentokrát připravili pěknou stránku s okénky, kde můžete sledovat postupné odhalování odměn za jednotlivé dny. Je jasné, že krom spotřebního materiálu a jiných běžných věcí se v něm bude ukrývat i něco cennějšího, včetně některého z prémiových vozidel nižší úrovně. Což určitě ocení nejeden začátečník, ale i případní sběratelé tanků.

Akce trvá od 5. prosince každý den až do 31. prosince 2019. Pro účely této akce se denní úkol restartuje vždy jednu hodinu po půlnoci.

Musíme říci, že letošní vánoční akce je opravdu zajímavá. Takže nezapomeňte na to, abyste ten triviální úkol splnili pokud možno každý den. Byla by škoda se připravit o odměny a o šanci získat unikátní prémiový tank nejvyšší úrovně. Proto raději na nic nečekejte a hurá do boje! Třeba se tam někde potkáme.

Zdroj: https://aw.my.games/en/news/general/winter-calendar-stage-two

5 komentářů

Přeskočit k formuláři pro komentář

  • Martin.F on 8. 12. 2019 at 16:59
  • Reakce

  Ahoj Najlvine krásná stránka . Máš palec nahoru . Myslím že od celé české komunity.

   • Najlvin on 8. 12. 2019 at 19:22
   • Reakce

   Díky. Bohužel tu na to teď nemám moc čas, přes týden jezdím dlouho z práce. Každopádně na to nejdůležitější se vás budu snažit vždy upozornit 🙂

  • romino on 10. 12. 2019 at 6:41
  • Reakce

  Ahojte, ja si myslím že maximálny počet bedni ktoré je možné získať je 10 (aspoň tak to je v origu článku publikovane) … keď splníte misiu z 27 dni aspoň 20 tak získate 10 bedni

   • Najlvin on 10. 12. 2019 at 7:08
   • Reakce

   Ptal jsem se na to Silenta a ten říkal, že se to sčítá. Takže bychom jich měli dostat 16. No, uvidíme, až tu misi dokončíme 🙂

  • surszki on 24. 12. 2019 at 11:38
  • Reakce

  Takze, po otvoreni vsetkych bedni som dostal figu borovu, nie t14 152, sice par tankov som dostal do prenajmu ale to neni ono, som sklamany…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.